KICK THE SHIT 3000

Moderátor: KlopuX

Odpovědět
Zelfa
Provider Bronze
Provider Bronze
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

KICK THE SHIT 3000

Příspěvek od Zelfa » 01 pro 2009 22:49

KICK THE SHIT 3000
Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/3057423/kick-the-shit-3000.mov
ObrázekObrázek

Jestli mi chcete poděkovat,můžete mi dát poděkování a nebo můžete poslat nějaké war4all money :)
Obrázek Obrázek
SevaMC
Kachna
Kachna

Re: KICK THE SHIT 3000

Příspěvek od SevaMC » 05 pro 2009 11:01

ZAJIMAVY...ALE ODKAZ TOHO "SNIMKU"...NEPOVEDENYHO...JE JASNY....CHYTIT JE,JAK MI CMARAJ NA BARAK TAKOVY "UMENI" TAK JIM SERVU OBLECENI,VYPATLAM NA NE TY JEJICH SPREJE A PAK JIM JE NACPU DO ....... ! PROC TYHLE RADOBYUMELCI A STREETART MACHRI NEVYTVAREJ NA VOLNYCH PLOCHACH A OPUSTENYCH ZDECH NECO VIZUALNE PEKNYHO?NECO CO SE BUDE LIBIT,CO BUDE UTVARET TO ROSTREDI TROCHU KULTURNEJI....A NE JEN NEJAKY TAGY...CHUDACI PRIPOS*NY....JE MI Z NICH NA BLITI
SevaMC
Kachna
Kachna

Příspěvek od SevaMC » 05 pro 2009 11:03

NECMAREJTE PO ZDECH A OBJEKTECH....JE TO NEMORALNI A ZVIRECI CHOVANI....
Zelfa
Provider Bronze
Provider Bronze

Příspěvek od Zelfa » 05 pro 2009 14:49

mě se ten film taky nelíbil , ale proč ho sem nedát že ?
ObrázekObrázek

Jestli mi chcete poděkovat,můžete mi dát poděkování a nebo můžete poslat nějaké war4all money :)
Obrázek Obrázek
Zelfa
Provider Bronze
Provider Bronze

Příspěvek od Zelfa » 05 pro 2009 14:51

SevaMC píše:ZAJIMAVY...ALE ODKAZ TOHO "SNIMKU"...NEPOVEDENYHO...JE JASNY....CHYTIT JE,JAK MI CMARAJ NA BARAK TAKOVY "UMENI" TAK JIM SERVU OBLECENI,VYPATLAM NA NE TY JEJICH SPREJE A PAK JIM JE NACPU DO ....... ! PROC TYHLE RADOBYUMELCI A STREETART MACHRI NEVYTVAREJ NA VOLNYCH PLOCHACH A OPUSTENYCH ZDECH NECO VIZUALNE PEKNYHO?NECO CO SE BUDE LIBIT,CO BUDE UTVARET TO ROSTREDI TROCHU KULTURNEJI....A NE JEN NEJAKY TAGY...CHUDACI PRIPOS*NY....JE MI Z NICH NA BLITI
jinak k tvému příspěvku :) street-art je něco dost jiného než graffiti a myslím že aj víc tolerovaného,street-art je něco co se v tomhle snímku neoběvuje :)
ObrázekObrázek

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Dokumenty“